BNM

BNM to grupa Spółek realizująca swoje projekty we Wrocławiu oraz w bliskim sąsiedztwie miasta. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku i od tej pory zapisała na swoim koncie szereg projektów mieszkaniowych – osiedle Centauris (BNM-3 Sp. z o.o.) wspólnie z Vantage Development, kamienicę przy ul. Krasińskiego 15a (BNM-2 Sp. z o.o.) oraz dwie kamienice mieszkalno-usługowe w Dzierżoniowie (BNM Sp. z o.o.), a także osiedle Małe Wilczyce (BNM-Małe Wilczyce Sp. z o.o. i BNM-1 Sp. z o.o.)– wieloetapową inwestycję, której budowa toczy się na przestrzeni lat 2010 – 2022.

Powstające inwestycje położone są w najbardziej atrakcyjnych miejscach. Dzięki profesjonalnemu podejściu, unikatowej architekturze, wygodnej i przyjaznej infrastrukturze powstają komfortowe przestrzenie tworzące unikatowe i wygodne miejsca do życia. 

Nasza największa inwestycja mieszkaniowa to projekt, realizowany na terenie o powierzchni niemal 20 ha położony na granicy Psiego Pola i Kiełczowa. Małe Wilczyce są nową, wielofunkcyjną częścią miasta, odpowiadającą w pełni na oczekiwania i potrzeby codziennego życia jej mieszkańców. Bliskość centrum, komunikacja miejska, zlokalizowane w najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej oraz rozległe tereny zielone, sprawiają że jest to chętnie wybierana inwestycja przez klientów z różnych stron Wrocławia.

Spółkę BNM tworzy zespół ludzi od lat zaangażowanych w tematy związane z nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie, setki przeprowadzonych transakcji i zadowoleni klienci to największy atut naszej Spółki.