Wysoki Standard Inwestycji

Do budowy wykorzystywane są tylko najlepsze materiały: na ściany konstrukcyjne i działowe pustak ceramiczny oraz dachówka ceramiczna – firmy Wienerberger, w większości lokali i we wszystkich domach ceramiczny system kominowy do kominka firmy Schiedel, piece kondensacyjne firmy Immergas, zewnętrzne parapety kamienne, szlachetne materiały elewacyjne, masywne stropy pomiędzy kondygnacjami, wybrukowane i oświetlone drogi osiedlowe.

Doskonała Lokalizacja

Inwestycja Małe Wilczyce powstaje na granicy Wrocławia z Kiełczowem, w otoczeniu zieleni. Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy MPK, w najbliższym otoczeniu liczne sklepy, szkoły i przedszkola. Doskonałe zaplecze dla Małych Wilczyc stanowi Psie Pole. Dodatkowo, przy wjeździe na osiedle powstanie kameralne centrum usługowe ze sklepem i kawiarnią.         

Korzystna Cena i Niski Koszt Utrzymania

Małe Wilczyce oferują lokale willowe w cenie mieszkań w wysokiej zabudowie zlokalizowanych na sąsiednim Psim Polu, a koszt domu jest podobny do ceny zakupu średniej wielkości mieszkania w okolicach zlokalizowanych bliżej centrum Wrocławia. Wszystkie budynki są bezczynszowe, własność gruntu, wysoka jakość materiałów wykorzystywanych do budowy oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że miesięczny koszt utrzymania mieszkania willowego czy domu jest przyjazny dla właścicieli.

Tereny zielone i rekreacja

Kiełczów i Wilczyce to miejsca pełne zieleni, nasze osiedle graniczy bezpośrednio z lasem, w pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Dla większej wygody mieszkańców, w centralnym punkcie Małych Wilczyc powstaje park z miejscem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi i częścią wypoczynkową dla wszystkich mieszkańców.

Miejsce idealne dla rodzin

Małe Wilczyce to wymarzone miejsce dla rodzin i osób poszukujących spokoju. Tutaj nikt nie trafia przez przypadek, klienci wybierając naszą inwestycję kierują się potrzebą bezpieczeństwa, spokoju i większej przestrzeni życiowej. Małe Wilczyce to nowy sposób na życie – z dala od zgiełku, jednocześnie bezpośrednio przy mieście, bez smogu, z widokiem na zieleń, tutaj czas płynie wolniej.